Skúsenosti v stavebníctve

V spoločnosti OKBplus sa stavebným prácam venujeme už od roku 1992 a svojim klientom tak dokážeme ponúknuť kvalitnú prácu od tímu s dlhoročnými skúsenosťami i tie najlepšie stavebné materiály a technológie, ktoré sa nám počas rokov práce osvedčili. Za sebou  máme desiatky rozsiahlych, komplexných zákaziek najmä v Banskobystrickom kraji a špecificky v okolí Banskej Bystrice a Zvolena, kde pre svojich klientov prevádzkujeme dve pobočky spoločnosti.

Spolupracujeme s veľkými i strednými investormi, ktorým už od samého začiatku  poskytujeme individuálny servis na vysokej profesionálnej úrovni, a sme radi, že na prácu nášho tímu pravidelne dostávame pozitívne ohlasy a vo viacerých prípadoch s klientmi spolupracujeme opakovane. Neustále sa pritom vyvíjame a aktívne sledujeme trendy v stavebníctve, aby sme zostávali na špičke odboru.

Po rokoch sme sa už v oblasti stavebníctva stali stabilnou silou a pre klientov okolo Banskej Bystrice predstavujeme spoľahlivého partnera. Spokojnosť svojich klientov si nesmierne ceníme a snažíme sa ich dôveru nesklamať. Budeme radi, ak nám i Vy dáte možnosť realizovať Váš ďalší projekt!